گرانی های افسار گسیخته در سایه خفه خوان رسانه های غوغاسالار

با توجه به وعده های رنگارنگ مسئولان دولت یازدهم در خصوص تثبیت قیمت ها حداقل تا پایان سال 92 , شاهد افزایش بی رویه قیمت کالاها و خدمات هستیم از گران شدن آب , برق , شیر , گاز تا گران شدن سیب زمینی و سایر اقلام -که دست از نوشتن آنها خسته میشود- هستیم.دولتی که با شعار هدیه کردن "ارزانی" به مردم در قلوب مردمی که خواهان ارزان شدن کالاها بودند راه یافتند , امروز با گران شدن اغلب کالاها و خدمات , دیگر روی فحش دادن به دولتی که خود فریب شعارهایش را خورده اند نیز ندارند -مانند سابق که حتی نسبت به شایعات هم واکنش تند نشان می دادند- و شاید بهتر باشد که این ضرب المثل ایرانی را یادآوری کنیم که " خود کرده را تدبیر نیست".

آری دوستان !!! یادتان هست ان شاء الله که شب و روز به مسئولان دولت دهم فحش می دادید به بهانه گرانی و مُردنتان از گرسنگی؟؟یادتان است که رسانه های فاسد و زرد و زنجیره ای اینقدر مغز نداشته شماها را شستسو داده بودند که حتی خدمات دولت دهم را هم نمی دیدید خدماتی که دشمنان باانصاف بیرونی به وجود آنها اذعان داشتند و خوشحال بودند که داخلی ها جور آنها را می کشند و خواسته و ناخواسته عمله بی جیره و مواجب آنها شده اند در تخریب دولتی که ارزشهای انقلاب را در عمل و با عقلانیت زنده کرد نه در شعار و بدون تدبیر و فکر.

امیدوارم امیدتان ناامید شود از این دولت شعاری و به خود بیائید اما اشتباه گذشته خود را در قبال این دولت تکرار نکنید با انصاف نقد کنید هر حرفی را که رسانه های زرد دوم خردادی و کارگزارانی و بعضا راستی بخاطر مطامع سیاسی و حزبی به خورد شما دادند چشم بسته نپذیرید.

مسئولان دولت یازدهم تا دیروز که هنوز بر قدرت چنبره نزده بودند همواره دم از گرانی و اوضاع وخیم اقتصادی بخاطر تحریم ها می زدند اما امروز شاهدیم که معاونان وزارتخانه ای مشکلات دارویی و غیره را ناشی از کارهای داخلی ها قلمداد می کند و برای تحریم ها تره خورد نمی کند.

یادش بخیر در روزگاری که کار همه فحش دادن به دولت قبل بود به دوستان هشدار می دادم که تحریم کشک است و داخلی ها و قدرت طلبان فاسد که چند صباحی دستشان از بیت المال کوتاه شده بود , مسبب 90 درصد این مشکلات اقتصادی هستند اما کو گوش شنوا؟

خدا جای حق نشسته و ما منتظریم با امید بسیار تا خدا فاسدان و عمله های استعمار و استکبار را خوار و ذلیل کند.

با آرزوی روزی که مردم ما به آن حد از آگاهی برسند که فریب شکم و شکم پرستان گرسنه سیاسی را نخورند.

در مطلب آینده در مورد پاچه خواری احزاب کوتوله اصلاح طلب برای اوباما می پردازیم

تا آن هنگام خدانگهدار

/ 0 نظر / 20 بازدید