تماس تلفنی و دیدار بیجا

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: رهبر معظم انقلاب در مراسم دانش آموختگی ارتش فرمودند: ما از تحرک دیپلماسی دولت حمایت می‌کنیم و به تلاش دیپلماسی اهمیت می‌دهیم و از آنچه در سفر اخیر بود حمایت می‌کنیم البته برخی از آنچه در سفر نیویورک پیش آمد به نظر ما بجا نبود لکن ما به هیئت دیپلماسی دولت عزیزمان خوشبین هستیم ولی به آمریکایی‌ها بدبینیم.

 کارهای انجام شده در سفر رئیس جمهور برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل نکات مثبتی داشت و نکات منفی که امروز حضرت امام خامنه ای به این نکات اشاره فرمودند.همانطور که پیش بینی می شد دیدار ظریف با کری و تماس تلفنی دو رئیس جمهور مورد انتقاد رهبری معظم قرار گرفت.در واقع این دیدار و تماس باعث پایین آمدن وجهه بین المللی ایران گردید و آنها اینطور به جهانیان فهماندند که ایرانیان بر اثر فشار تحریم ها به دامان ما پناه آورده اند.

دولتی های عزیز و زحمت کش! دقت کنید بیدار بشید هوشیار باشید  و بدانید و آگاه باشید که امریکا به فرموده امام خمینی شیطان بزرگ است .لطفا فقط شعار طرفداری از خط امام ندهید بلکه برای یک بار در زندگی خود به آن عمل کنید.

نتیجه مذاکرات برای رهبری عزیز انقلاب از قبل از حضور رئیس جمهور در سازمان ملل مشخص بود چرا که ایشان مانند امام خمینی شیطان را خوب می شناسد و فریب شیطان را نمی خورند و شماها را هم آگاه می کنند اما عده ای خیال خام در فکر و ذهن خود دارند و پالس های مثبت به امریکا و اسرائیل می فرستند.

ذر خط آخر منظور اکبر است.

/ 0 نظر / 16 بازدید